img_0766

Ugdymas

Pirmieji gyvenimo metai daugelio vaikystės ir asmenybės raidos tyrinėtojų laikomi svarbiausiais, nes šiuo laikotarpiu formuojasi pasitikėjimo savimi ir kitais, prieraišumo, savarankiškumo, kūrybiškumo ir daugelio kitų savybių pamatai. Nuo to, kokias ugdymo(-si) sąlygas sudarome vaikui vaikystėje, didele dalimi priklauso visas tolesnis jo gyvenimas. Vaikystė – nuostabus metas ne tik vaikui, bet ir suaugusiesiems, kurie rūpinasi juo kiekvieną dieną, atidžiai stebi jo raidą. Kiekvienas vaikas yra unikalus: vystosi savo tempu, turi savitą bendravimo stilių, individualiai reaguoja į žmones ir jį supantį pasaulį. Spartūs pokyčiai vaiko gyvenime ir jo raidos individualumas sukelia daug džiaugsmo suaugusiesiems, tuo pačiu – didelę atsakomybę už kokybiškų sąlygų sudarymą, nuo kurių priklauso tolimesnė vaiko augimo ir ugdymo(-si) sėkmė. Kad galėtume padėti vaikui ugdytis ir tobulėti pagal jo prigimtį, turime gerai išmanyti bendras šio amžiaus tarpsnio ir jo paties ypatumus.

Svarbiausias mūsų uždavinys – padėti vaikui būti savimi. Privatus vaikų darželis “Geri vaikai” leis jam natūraliai vaikiškai žaisti, dūkti, juoktis. Gerai besijaučiantis darželio aplinkoje mažylis bus smalsus, pozityvus ir kūrybingas. Labai svarbu, kad vaikas rastų artimų draugų, su kuriais jam patiktų žaisti, bendrauti, dalintis. Tokiu būdu jis geriau pažins savo unikalumą, stiprins valią, kantrybę, pagarbą kitam žmogui, išmoks valdyti emocijas.

Skatiname iniciatyvumą, meninę saviraišką, savarankiškumą, aktyvų dalyvavimą ugdymo veikloje, muzikiniuose užsiėmimuose. Daug dėmesio skiriame fiziniam aktyvumui. Sportuojame, šokame, susipažįstame su joga. Linksmai švenčiame įvairias šventes ir gimtadienius. Įvairių žaidimų pagalba vaikai susipažįsta su pasauliu, gamtos įvairove, mūsų tautos tradicijomis, lavina klausą, atmintį, vaizduotę, mokosi sukaupti dėmesį. Kasdien bendraujant su vaikučių tėveliais, rengiant šventes, koncertus, pasirodymus, suburiame draugišką kolektyvą, kaip didelę šeimą, kurioje kiekvienas jaučiasi savas ir svarbus.

KONTAKTAI

Luokės g. 13, LT – 48258 Kaunas

Tel. +370 37 232824

Mob.tel. +370 615 90970

El.p. darzelisgerivaikai@gmail.com