2016-10-13-geri-vaikai-24

Maitinimas

Privatus vaikų darželis “Geri vaikai” siūlo kokybišką ir aukštus reikalavimus atitinkantį maistą, kuris bus tiekiamas 4 kartus per dieną.

Jei dėl ligos ar kitų priežasčių vaikas neatvyks į darželį, apie tai būtina pranešti iki 8 val.
Tuo atveju maistas nebus užsakomas ir už jį mokėti nereikės.

Alergiškiems vaikams maistas ruošiamas pagal individualius poreikius ar pageidavimus.

Maitinimo kaina – 6 Eur/d

Alergiškiems vaikams – 7 Eur/d

Kuomet vaikui sueina vieneri metukai, ateina laikas užkąsti kitokio, suaugusiųjų, maisto. Žinoma, tai nereiškia, kad mažylis valgys viską, tačiau jo meniu tampa daug platesnis. Reikia atkreipti dėmesį į tai, ar vaikelis jau moka kramtyti ir ryti kietą maistą (tokio amžiaus tai moka jau beveik visi). Pagrindiniai patiekalai – vis dar košės, tačiau po truputį reikia duoti ir kitų produktų, kuriuos reikia kramtyti: salotų, įvairių sriubų, vaisių ir daržovių, truputį kotleto, žuvies maltinuko, ruginės duonos, šviežiai keptos bandelės ir pan.

Kuo įvairesnis vaiko meniu, tuo daugiau jis gauna vitaminų ir mineralinių medžiagų, tuo geresnė jo mityba.

Patiekalų, kuriais maitinami vaikai,  sąrašas sudaromas 3 savaitėms.

Savaime suprantama, kad vaikų mitybos racione privalo būti subalansuotas kiekis organizmui būtinų maistinių medžiagų. Meniu sudarymu rūpinasi specialistai, kurie paskaičiuoja augančiam organizmui reikalingų medžiagų balansą ir meniu sudaro taip, kad tas pats patiekalas nepasikartotų paros laikotarpyje. Dienos meniu pakabintas matomoje vietoje, kad tėvai, atvedę savo vaiką į darželį, galėtų pasižiūrėti, ką mažylis gaus valgyti.

KONTAKTAI

Luokės g. 13, LT – 48258 Kaunas

Tel. +370 37 232824

Mob.tel. +370 615 90970

El.p. darzelisgerivaikai@gmail.com